Dveře - Katalog firem | NovéReality.cz

 
 
 

Dveře

V&T MAL

Provádíme malířské, lakýrnické a tapetářské práce na profesionální úrovni. Malujeme bytové i nebytové prostory. Lakujeme dveře, okna, zábradlí, radiátory a železné konstrukce. Natíráme fasády. Provádíme fasádní a štukatérské práce.

Zobrazit více »

 

DLH Nordisk, s.r.o.

Přímý dovozce / velkoobchod s tropických dřevem a výrobky z tropického dřeva. Prodej masivních parket z tropického dřeva, venkovní terasové desky I-DECK z Bangkirai, eurohranolů na výrobu oken a dveří z meranti a borovice, zahradní nábytek, dýhy.

Zobrazit více »

 

DYNAL, s.r.o.

Vyrábíme a dodáváme plastová okna a dveře - Aluplast, 3-6 komor, hliníková okna, zimní zahrady - výroba a montáž, kompletní servis, doprava, záruka 5 let. Kovovýroba, ocelové konstrukce, zábradlí, střešní okna ROTO, žaluzie, rolety, sítě proti hmyzu.

Zobrazit více »

 

KOMANDOR CZECH REPUBLIC, s.r.o.

Společnost je součástí holdingu, který je výrobcem systému posuvných dveří. Naše společnost je výrobcem vestavěného nábytku na míru a to hlavně vestavěných skříní, šatníků a dělicích příček s posuvnými nebo otevíracími dveřmi.

Zobrazit více »

 

KTC INTERNATIONAL, spol. s r.o.

Realizujeme prodej značkového nábytku z dovozu. Zabýváme se výrobou dveří, dělicích stěn, schodišť a nábytku na míru z evropských i tropických dřevin a dýh. Zprostředkováváme import a export dřevěných surovin a souvisejících výrobků.

Zobrazit více »

 

Madekop, spol. s r.o.

Vyrábíme a dodáváme plastové bazény včetně příslušenství, nádrže, septiky, čistírny odpadních vod, zastřešení bazénů a zimní zahrady. Zhotovujeme zakázkový nábytek, okna, dveře a vrata

Zobrazit více »

 

TREBILIFT, s.r.o.

Výroba, rekonstrukce, modernizace a opravy výtahů, údržba, revize, kompletní servis. Výtahy osobní, nákladní, elektrické, hydraulické, náhradní díly na výtahy. Školíme řidiče a dozorce výtahů. Dodáváme výsuvná vrata, automatické brány. ISO 9001:2000.

Zobrazit více »

 
 
 
 

Seznam realitních kanceláří a širokou nabídku realit naleznete také na Nemovitosti.cz