Interiéry - Katalog firem | NovéReality.cz

 
 
 

Interiéry

A&A sedací soupravy

Nabízíme expresní výrobu sedacích souprav přesně na míru vašemu bytu, nebo prodej hotových z vlastní modelové řady. Rozměr na přání včetně atypů. Široká škála potahových látek a kůží. Vybavování interiérů firem. Dodávky po celé ČR za jednotnou cenu.

Zobrazit více »

 

ALAX nábytek - interiéry

Vyrábíme a prodáváme kancelářský nábytek, paravány, bytový, dětský a studentský nábytek, židle a sedací soupravy, koberce, postele a matrace. Dále vyrábíme školní, zdravotnický a knihovnický nábytek, kuchyně, ložnice, obývací pokoje, jídelny a regály

Zobrazit více »

 

Alnus, spol. s r.o.

Zakázková výroba luxusních kuchyní a ostatního nábytku. K dispozici je tým vlastních architektů. Další výroba - ložnice, předsíně, obývací pokoje a další bytové interiéry.

Zobrazit více »

 

BOST stavební sdružení, s.r.o.

Nabízíme dveře (protipožární, posuvné, skládací a kovové) a zárubně SAPELI. Dále prodáváme podlahy PARADOR (plovoucí laminátové a dřevěné), PVC Lino Fatra, Forbo Novilon, koberce, parkety a chemie zn. Thomsit a Bralep. Provádíme návrhy interiérů.

Zobrazit více »

 

FAST Interier & Design, s.r.o.

Český výrobce bytového a kancelářského nábytku. Návrhy a realizace interiérů podle vlastní nebo dodané projektové dokumentace. V bytových interiérech zařizujeme: obývací pokoje, jídelny, ložnice, šatny, pracovny, předsíně, pracovny, dětské pokoje

Zobrazit více »

 

H - nábytek, s.r.o.

Vyrábíme bytový, kancelářský, lékařský, víceúčelový nábytek pro dětské a studentské pokoje, hotely a pensiony. Dodáváme ložnice, obývací pokoje, předsíně, skříně, komody, pracovní, jídelní, počítačové stoly, postele v provedení lamino nebo dřevo.

Zobrazit více »

 

HANÁK NÁBYTEK, a.s.

Vyrábíme kuchyně dle Vašeho životního stylu. Kuchyně od renomovaného českého výrobce najdete u autorizovaných prodejců po celé ČR i v zahraničí. Připravujeme pro Vás kuchyně nového designu, ložnice, šatní skříně a obývací pokoje.

Zobrazit více »

 

INKU International, s.r.o.

Sortiment INKU a Böhm: dodáváme koberce Atlantis, Refresh, Modul, Coral, Tasibel, dřevěné parkety Celenio a Renoquick, laminátové podlahy Melan Floorline, PVC Amtico, přírodní linoleum Linosom. Nabídka zahrnuje tapety, dekorační látky i záclony.

Zobrazit více »

 

Jaroslav Pulchart - PUT

Systém plných či prosklených interiérových příček, umožňující vysoce kvalitní dělení kancelářských, reprezentačních a podobných prostorů za výhodných ekonomických podmínek. Čistá montáž, malé nároky na prostor, kvalitní český výrobek.

Zobrazit více »

 

Klvaňa - nábytek, s.r.o.

Firma vyrábí nábytek na míru, kuchyně, obývací pokoje, předsíně, ložnice, vestavěné skříně, postele, dětský a kancelářský nábytek. Vytváří návrhy designu v 3D. Zajišťuje dopravu a montáž nábytku a dále malířské, zednické i elektrikářské práce.

Zobrazit více »

 
1 | |
 
 
 

Seznam realitních kanceláří a širokou nabídku realit naleznete také na Nemovitosti.cz