Krby - Katalog firem | NovéReality.cz

 
 
 

Krby

A ´ha komín

Odborná firma pro výstavbu nových komínů, rekonstrukci, frézování a vložkování komínů. Provádíme poradenství v problematice komínů. Jsme členem sdružení společenstvo kominíků ČR. Kominictví a stavbu krbů provádíme po celé republice.

Zobrazit více »

 

A - Z Krby, s.r.o.

Vyrábíme a dodáváme krby, krbová kamna, teplovodní krby a krbové vložky, návrhy a realizace krbů a krbových doplňků. 3D návrhy až po konečnou realizaci. Nabízíme také on-line prodej krbů a krbových doplňků.

Zobrazit více »

 

BeF Home, s.r.o.

Vyrábíme a prodáváme krby, krbová kamna na klíč, celolitinové krbové vložky, teplovzdušné a teplovodní krby, krbové stavebnice. Dále nabízíme litinové grily, teplovodní výměníky. Na základě vašich požadavků vám zdarma zpracujeme cenovou nabídku.

Zobrazit více »

 

Biofire, s.r.o.

Prodáváme kachlová kamna a krby nové koncepce.

Zobrazit více »

 

České krby, s.r.o.

Nabízíme krby na míru, kachlová kamna a krbové vložky. Vytápění krbem další prostory. Stavíme krby po celé ČR. Více jak 4000 typů krbových vložek. Kompletní návrhy, realizace a stavba krbů. Prodej krbového příslušenství a krbových obestaveb.

Zobrazit více »

 

Forward Ludvík Kročák

Vyrábíme a prodáváme zahradní krby, krboudírny včetně stavby a příslušenství. Součástí krbu mohou být i grilovací vidlice, opékací rošty, miniudírny, komínové nástavce. Nabízíme přizpůsobení Vašemu prostoru (rohové nebo prostorové krby).

Zobrazit více »

 

Gazcom, s.r.o.

Autorizovaný dovozce a prodejce holandských plynových krbů BELLFIRES a BARBAS a anglických plynových a elektrických krbů GAZCO a STOVAX. Široká nabídka modelů rohových, průhledových, vertikálních i horizontálních. Dálkové ovládání je samozřejmostí

Zobrazit více »

 

Hein & spol. - keramické závody, spol. s r.o.

Jsme český výrobce kachloví na stavbu krbů, kachlových kamen a sporáků. Kachloví je kalibrováno. Vyrábíme 4 profily římsoví včetně rádiusového. Nabízíme širokou barevnou škálu lesklých a matných glazur. Návrhy kamen v programech ArCon, CAD, MAX.

Zobrazit více »

 

I. Hestia krby CZ, s.r.o.

Originální krby vkusné a levné vytápění celého domu. Krby na míru dle přání zákazníka, prodej a stavba krbu, topení krbem, teplovzdušné krby, horkovzdušné vytápění, francouzské krbové vložky Fondis a Fonte Flamme, výroba přírodních obkladů krbů.

Zobrazit více »

 

Ing. Lada Vylítová - Náš krb

Zabýváme se prodejem krbových vložek, kamen, otevřených ohnišť všech rozměrů. Také teplovodní krbové vložky, teplovodní litinová kamna. Dále dodávka a montáž krbů na klíč. Teplovzdušné vytápění včetně projektu. Stavebnice z přírodního pískovce.

Zobrazit více »

 
1 | |
 
 
 

Seznam realitních kanceláří a širokou nabídku realit naleznete také na Nemovitosti.cz