Odhadci, oceňování - Katalog firem | NovéReality.cz

 
 
 

Odhadci, oceňování

ALB expert, spol. s r.o. - ZNALECKÝ ÚSTAV

Znalecká a odborná činnost v oboru stavebnictví, diagnostika a statika staveb, pojistné události, likvidace škod, kontrola kvality staveb, soudní znalci, kompletní poradenství v investiční výstavbě.

Zobrazit více »

 

American Appraisal, s.r.o.

Ocenění podniků, nemovitostí, hmotného i nehmotného majetku. IFRS, US GAAP, fúze a akvizice, due diligence, znalecké posudky, bankovní zástavy, podnikové poradenství, transakce, ocenění pro pojištění. V ČR i po celém světě.

Zobrazit více »

 

Centrum stavebního inženýrství, a.s.

Provádíme certifikace a zkoušení, jsme autorizovaná a notifikovaná osoba, certifikační orgán, provádíme evropská technická schválení, systémy jakosti. Praktikujeme energetické poradenské středisko pro úspory energií a soudně znalecký ústav.

Zobrazit více »

 

CON TES

Znalecký ústav v oboru stavebnictví, provádíme znalecké posudky, poradenství. Projektová a inženýrská činnost ve výstavbě, diagnostika a statika staveb.

Zobrazit více »

 

Ing. Bedřich Hrabánek - TC SERVIS

Oceňování majetku pro věci movité, technologická zařízení, stroje a dopravní prostředky.

Zobrazit více »

 

Ing. Jiří Lysák

Soudní znalec v oboru ekonomika. Zajišťování znaleckých posudků, tržního oceňování majetku, nepeněžitých vkladů a podílů. Poradenská činnost ve stavebnictví. Zprostředkování prodeje a pronájmu nemovitostí - bytů, rodinných domů nebo chalup.

Zobrazit více »

 

Ing. Josef Pavlát, soudní znalec

Soudní znalec z oborů oceňování nemovitostí, stavebnictví, ekonomika, projektování staveb. Vyhotoví znalecké posudky: oceňování nemovitostí, vady a poruchy staveb, vady projektové dokumentace staveb, ekonomika výstavby.

Zobrazit více »

 

Ing. Miloslav Kalous

Znalci v oborech Ekonomika, odvětví ceny a odhady nemovitostí, ceny a odhady podniků, vklad majetku do společností. Certifikovaný odhadce pro tržní oceňování majetku. Držitel koncesní listiny pro oceňování podniků a nemovitostí.

Zobrazit více »

 

Ing. Miroslav Havel

Expertní a znalecká kancelář. Soudní znalec v oboru stavebnictví. Znalecké posudky a návrhy v oboru.

Zobrazit více »

 

Ladislav Tuček - Reprografické středisko

Provádíme kopírování, plotrování, laminování, skenování, vektorizace - malo i velkoformátové, vše černobíle i barevně. Provozujeme copycentrum a poskytujeme profesionální reprografické služby projektantům a architektům. Soudní znalecké posudky.

Zobrazit více »

 
1 |
 
 
 

Seznam realitních kanceláří a širokou nabídku realit naleznete také na Nemovitosti.cz