Střecha - Katalog firem | NovéReality.cz

 
 
 

Střecha

A-Z Bau, s.r.o.

Provádíme pokrývačské, tesařské a klempířské práce, stavby a opravy všech druhů střech. Dále nabízíme pokládku střešních krytin, hydroizolace střech. Specializujeme se na rodinné domky.

Zobrazit více »

 

A. T. Finish, společnost s ručením omezeným

A. T. Finish, společnost s ručením omezeným

Zobrazit více »

 

M - stavby, s.r.o.

Provádíme stavební činnost v oblasti rodinných a bytových domů, inženýrských sítí. Výstavba RD na klíč, rekonstrukce, přestavby, dřevostavby, tesařské práce, zateplování půdních prostor, inženýrské sítě. Poskytujeme poradenství.

Zobrazit více »

 

NÁTĚRY STŘECH - Miroslav Jebavý

Provádíme čištění a nástřiky eternitů, drobné opravy a nátěry roubených chalup, likvidaci červotočů, montáž sádrokartonů, malířské a natěračské práce (fasádní nátěry, malby interiérů, nátěry kovů, dřeva, nástřiky tlakovou pistolí).

Zobrazit více »

 

A - JAKAVE, s.r.o.

Tesařské, klempířské a pokrývačské práce. Poradenská činnost v oblasti střech. Prodej a dodávka střešních krytin. Montáže a dodávky střešních oken. Montáž hromosvodů včetně revize.

Zobrazit více »

 

AB Antonín Bělohlávek

Nabízíme kompletní provedení střech - práce tesařské, klempířské, pokrývačské včetně tepelných izolací Thermodach a Isotech, nátěry, truhlářské výrobky, stavba lešení, hromosvody. Provádíme rekonstrukce. Nově vyrábíme sbíjené dřevěné vazníky.

Zobrazit více »

 

AKRYL - Richard Hončar

Malíři, lakýrníci, natěrači. Nabízíme nátěry fasád, hal, domů, střech, podlah, sil, ocelových konstrukcí, stožárů, oken, dveří, jeřábů, malby místností, kanceláří, protipožární nátěry konstrukcí. Provádíme výškové práce pomocí horolezecké techniky.

Zobrazit více »

 

ALEXSTAV, s.r.o.

Stavební firma s dlouholetými zkušenostmi podniká v oblasti občanské výstavby, občanské vybavenosti a průmyslové výstavby. Specializace: rekonstrukce památkově chráněných objektů, provádění veškerých střešních konstrukcí včetně jejich rekonstrukcí.

Zobrazit více »

 

Aquares, spol. s r.o.

Stavební činnost. Nabízíme Vám veškeré stavební práce při nové výstavbě i při stavebních úpravách a rekonstrukcích. Jsme připraveni provést i práce ve výškách s využitím horolezecké techniky, tesařské a pokryvačské práce.

Zobrazit více »

 

ARKONA izol.

Realizujeme šikmé střechy, ploché střechy, krovy, terasy a izolace staveb, včetně všech souvisejících řemesel. Zhotovujeme drobné i rozsáhlé, běžné i atypické zakázky po celé ČR, především ale v regionech Praha, Mělník, Trutnovsko.

Zobrazit více »

 
1 | | ...
 
 
 

Seznam realitních kanceláří a širokou nabídku realit naleznete také na Nemovitosti.cz