Truhláři - Katalog firem | NovéReality.cz

 
 
 

Truhláři

ATLANTIS LTD, s.r.o.

Provádíme malířské, lakýrnické a natěračské práce, malování, lakování, natírání fasád domů, oken, dveří, vyklízení objektů, bourání, odvoz odpadu, zateplování fasád, zednické práce, úklid. Vyrábíme kuchyně na míru, vestavěné skříně, zakázkový nábytek

Zobrazit více »

 

Chýle, s.r.o.

Repliky a odborné rekonstrukce - krovy historických objektů a krovy novostaveb. Mykologické průzkumy a kompletní klempířské a pokrývačské konstrukce i hromosvody. Zámečnické a truhlářské práce. Sanace zdiva a staveb.

Zobrazit více »

 

Leoš Adámek - truhlářství

V roce 1994 jsem začal provozovat truhlářskou živnost, kterou jsem postupně rozšířil i na tesařské konstrukce, dřevostavby, rekonstrukce, výrobu eurooken, schodišť a ostatní drobnou truhlářskou výrobu

Zobrazit více »

 

Přemysl Nosek - REIN

Nabízíme malířské práce, lakýrnické práce, nátěry fasád, úklidové, drobné zednické a truhlářské práce, tapetování, lepení lišt a stropních rozet. Dále nabízíme různé dekorativní techniky (firmy Dulux, Oikos): Rafaello, Ottocento, Kreos, VelDecor.

Zobrazit více »

 

Roman Špreňar

Provádění strojních omítek vnitřních a venkovních, truhlářských a tesařských prací.

Zobrazit více »

 

Unis - N, spol. s r.o.

Vyrábíme tradiční český dřevěný nábytek z masivu. Je určen pro hotely, restaurace, restaurační zařízení, chaty. V sortimentu můžete najít skříně, TV skříňky, komody, prádelníky, knihovny,postele, příborníky, konferenční stolky, jídelní stoly a židle.

Zobrazit více »

 
 
 
 

Seznam realitních kanceláří a širokou nabídku realit naleznete také na Nemovitosti.cz