Zahrada - Katalog firem | NovéReality.cz

 
 
 

Zahrada

ALBION Group

Výrobce zastřešení a bazénů v EU. Jediný výrobce systému Roller pro zakrytí bazénu. Prodejce vířivých van Jacuzzi. Certifikáty kvality (TZÚS, TÜV). Vlastní prášková lakovna pro špičkovou povrchovou úpravu konstrukcí zastřešení v GSB kvalitě.

Zobrazit více »

 

BETFORM Zdeněk Sluka

Vyrábíme umělý pískovec - umělý kámen. Prodáváme prvky z umělého pískovce- ploty, podezdívky, opěrné zdi, balustrády, obklady, dlažby, cesty, schody, doplňky pro ploty, interiéry, zahrady a parky, zahradní krby, zahradní nábytek, udírny, schránky.

Zobrazit více »

 

BIRO-D, s.r.o.

Nabízíme vše pro dlažby a obklady z přírodního kamene. Porfyr, andezit, obrubové kostky, spárovací a lepící hmoty. Vhodné pro chodníky, vjezdy do garáží, sokly, zdi, ploty, zahradní prvky, krby.

Zobrazit více »

 

F. KONRÁD, s.r.o.

Hlavní činností je komplexní zpracování především jehličnaté dřevní hmoty. Vyrábíme a prodáváme dřevostavby, zahradní domky, pergoly, zahradní altány, ploty, palubky, OSB desky a veškeré stavební řezivo. Nabízíme stavební přípravu, dopravu a montáž.

Zobrazit více »

 

Forward Ludvík Kročák

Vyrábíme a prodáváme zahradní krby, krboudírny včetně stavby a příslušenství. Součástí krbu mohou být i grilovací vidlice, opékací rošty, miniudírny, komínové nástavce. Nabízíme přizpůsobení Vašemu prostoru (rohové nebo prostorové krby).

Zobrazit více »

 

Interglobal Duo - wellness a bazény

Výroba, stavba, prodej a servis bazénů. Vybavení pro relaxační balneo a wellness centra (vířivky, parní a římské lázně, solária, sauny - infra, aroma). Bazénový servis včetně chemie, úpravy vody a zazimování. Zastřešení bazénů a stavba jezírek.

Zobrazit více »

 

Jiří Vencl

Vyrábíme a dodáváme palubky, OSB desky, obkladové panely MDF, TERMOWOOD, podlahy, plotovky. Dále řezivo - hranoly, vazby, prkna, fošny. Prodáváme nábytek z masivu, zahradní nábytek, dřevěné hračky. Doprava logistikou po celé ČR. Zajímavé ceny, eshop.

Zobrazit více »

 

LIGNACOLOR PLUS, s.r.o.

Nabízíme kompletní podlahářské práce a poradenskou činnost. Prodáváme samonivelizační hmoty, tmely, lepidla, laky na dřevo a korek, vlysy, korky, koberce, PVC, přírodní linolea, plovoucí podlahy ze dřeva a laminátu a zahradní nábytek. Jsme MO i VO.

Zobrazit více »

 

Mountfield, a.s.

Prodejce zahradní techniky a bazénů s 52 prodejnami po celé ČR. V sortimentu máme sekačky, pily, křovinořezy, traktory, sněhové frézy, bazény, zahradní nábytek, jízdní kola a mnoho dalších výrobků pro Vaši zahradu. Záruka 7 let, servis samozřejmostí.

Zobrazit více »

 

Nejlevnejsisport.cz

On-line prodejna sportovních potřeb. Najdete zde vše pro fitness, badminton, bazény, cyklistiku, floorball, hokej, in-line brusle, přilby, míčové sporty, outdoor, skateboarding, squash, tenis, stolní tenis, vodní sporty, trampolíny.

Zobrazit více »

 
1 |
 
 
 

Seznam realitních kanceláří a širokou nabídku realit naleznete také na Nemovitosti.cz